Som užívateľ a chcem zarábať...

01

Viac o systéme ZUmail

ZUmail je predovšetkým premyslený marketing postavený na dokonalom systéme, vďaka ktorému je možné rozložiť kampaň tak, aby bolo možné užívateľov za prečítanie odmeniť. Robíme to, čo vo svete dlhú dobu veľmi dobre funguje!

02

Bonus za registráciu 5,60 €

Každý nanovo registrovaný užívateľ obdrží ihneď 5,60 €. Je to veľmi zaujímavá čiastka do štartu, čo vravíte ? A to je len začiatok...

03

Až 0,2 € za každý ZUmail

Áno, je to tak, Ak si daný ZUmail prečítate a potvrdíte. obdržíte odmenu až 0,2 €. Cenu ovplyvňuje hodnota kampane a tiež Vaše postavenie v ZUmail leveli.

04

Odmeny za pozvánky

V ZUmaili máte možnosť odoslať známemu pozvánku. Ak ju príjme a potvrdí registráciu, obdržíte ďalšiu odmenu! V tejto chvíli je odmena nastavená na 0,2 €. Pozvánky navyše môžete šíriť aj pomocou unikátnej URL adresy (viď nižšie)

05

Súťaže a bonusy

V ZUmaili si užívateľov hýčkame! Pravidelne organizujeme súťaže o hodnotné ceny alebo finančné bonusy. Chcete vedieť aká súťaž prebieha teraz ? Registrujte sa a po prihlásení sa pozrite do záložky súťaže :)

06

Zaujímavé ponuky

Našim užívateľom neposielame žiadne hlúposti. Naopak! Väčšinou sa jedná o ponuky zľavových portálov, telekomunikačných firiem, bankových domov, internetových obchodov apod. Ponuky sú vždy výhodné!

07

Komfortný systém

Obsluhovať ZUmail pre Vás bude zábava! Systém bol navrhnutý s ohľadom na presnosť a jednoduchú navigáciu. Garantujeme Vám, že sa nestratíte a ovládanie bude hračka.

08

Vlastná URL

Budete mať pridelenú unikátnu URL adresu v tvare www.ZUmail.sk/somzuu/unikátnykód, ktorú je možné použiť na zdieľanie pozvánok napríklad na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter) alebo v diskusiách a podobne.

Na naše zásady sa môžte spoľahnúť

Neposielame SPAM

Žiádny malware

Žiadne osobné dáta

Nepredávame databázy

Výplata do 3 dní

Ľahké spravovanie

Najmodernejší systém

Kedykoľvek odhlásiť

Sme s vami viac ako4 roky.
Vyplatili sme už viac ako 129 521

Pridajte sa k nám

Stačí vyplniť základné údaje (e-mail, pohlavie, kraj v ktorom žijete a vek). Údaje zadávajte pravdivo, pretože len vďaka ním Vám môžeme vyberať tie najlepšie ponuky.

alebo sa môžte prihlásiť cez

Reakcie užívateľov

Jirka (Praha)

Povolil bych sice víc pozvánek, ale je to good, i když jsem nevěřil. Máme s mladou výhru! Mejte se.

Irena (Žatec)

Sice jsem ještě nevidělala moc, ale líbí se mi, že chodí dobré nabídky hlavně slevový. Jsme v tom zapojeni všichni a moc nás to baví. Zkuste víc slevových nabídek.

Martin (Český Krumlov)

Když jsem to viděl poprvé, říkál jsme si co je to za blbinu. Řekl jsem, že to zkusim a poprvé v životě jsem něco vyhrál! A to rovnou 5000 Kč v soutěží s pozvánkama. Fandim vám, jen tak dál.