Fakty...

Vaše najčastejšie otázky a odpovede na ne nájdete práve tu. Ak ste svoju otázku nenašli, napíšte nám.

Všeobecné informácie

01

Informácie o
systéme ZUmail

ZUmail je predovšetkým dômyselný systém s danou stratégiou prideľovania...

Dozvedieť sa viac

Informácie o systéme ZUmail

ZUmail je predovšetkým dômyselný systém s danou stratégiou prideľovania reklamných e-mailov na každého užívateľa. V databáze máme mnoho užívateľov. Tí sú rozdelení na niekoľko skupín podľa výkonnosti, záujmov, histórie a ďalších faktov. Všetky fakty systém vyhodnotí podľa samotnej kampane a požiadaviek klienta a následovne mailing rozdelí. Pri vývoji algorytmu spolupracujeme so študentami Matfyzu.

02

Sedliacky rozum tu
nefunguje :)

Hovoríte si, že ak máme v databáze cez milión užívateľov, musíme mať...

Dozvedieť sa viac

Sedliacky rozum tu nefunguje :)

Hovoríte si, že ak máme v databáze cez milión užívateľov, musíme mať automaticky na vyplácanie miliardu korún ? Radi by sme, ale nieje to tak :) A prečo ? Nie všetci užívatelia čítajú reklamu v čase kampane, teda nestihnú na reklamu kliknúť. Ďalej zďaleka nie všetci využívajú naplno Doporučenky, nie každý dodržuje naše Všeobecné podmienky a nie všetci trpezlivo vyčkajú na výplatu. Veľmi dôležitý fakt sú samotné registrácie užívateľov, ktoré prebiehajú po celú dobu, nie sú teda registrovaní v rovnakom období. Na všetko dozerá a rentabilitu stráži systém, ktorý pripravujeme na certifikáciu.

03

Posiela ZUmail SPAM?
V žiadnom prípade!

Prečo by sme to robili? Sme si veľmi dobre vedomí dôležitosti tohoto...

Dozvedieť sa viac

Posiela ZUmail SPAM? V žiadnom prípade!

Prečo by sme to robili? Sme si veľmi dobre vedomí dôležitosti tejto témy, ktoré je citlivá ako u samotných užívateľov, partnerov samozrejme pre úrady, hlavne ÚOOU. Garantujeme, že reklamu posielame len na registrovaných užívateľov, čo sme niekoľko krát vo vyšetrovaní dokázali.

04

Bezpečnosť dát a
ochrana údajov

Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste. Nielen, že od Vás nechceme..

Dozvedieť sa viac

Bezpečnosť dát a ochrana údajov

Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste. Nielen, že od Vás nechceme osobné údaje, ale hlavne neposkytujeme databázy ďalším stranám, ako je to dnes všeobecne veľmi rozšírené. Naše podmienky sú jasné a transparentné, odporúčame prečítať pri registrácii. Databázy a celý systém prevádzkuje renomovaná hostingová spoločnosť, so zabezpečeným 265bit. šifrovaním. Malware na serveri kontroluje WebGuard. Registrovať a prihlasovať sa môžte bezpečne tiež cez mojeID.

05

Nejde len
o mailing

Áno, posielame reklamy e-mailom, ale sú to reklamy od známych firiem...

Dozvedieť sa viac

Nejde jen o mailing

Áno, posielame reklamy e-mailom, ale sú to reklamy od známych firiem a značiek. Pravidelne dostávame kladné reakcie užívateľov, ktorí už ZUmail berú ako leták so skvelou ponukou, vďaka ktorej predovšetkým šetria peniaze, alebo nájdu skvelý darček. Neposielame žiadne hlúposti, ale skvelé ponuky.

06

Nenašli ste
potrebné informácie?

Položte nám akúkoľvek otázku, spýtajte sa na čokoľvek.

Napísať správu

Otázky užívateľov

Kedy obdržím peniaze?

Aby systém mohol fungovať, každý užívateľ má nastavenú čiastku pre prvý výber 40 € (Level 1). Po dosiahnutí čiastky jednoducho v systéme kliknete na žiadosť o výplatu. Tu si zvolíte spôsob zaslania, prípadne vyplníte číslo účtu, a je to hotovo. Peniaze odosielame do 3 pracovných dní, v drvivej väčšine prípadov do druhého dňa.

Čo znemaná príznak EXPIROVANÉ?

Táto kampaň už nieje platná. Každá kampaň má určitú dobu platnosti, ktorú určuje zadávateľ reklamy, alebo je štandardne nastavení na 10 dní.

Ako mám používať pozvánky?

Máte dve možnosti. Prvá je po prihlásení kliknúť na odkaz Pozvi kamaráta a do uvedeného políčka napísať jeho e-mail. Kamarátovi sa odošle pozvánka, ktorú keď príjme, máte odmenu istú. Druhá možnosť je odosielanie pozvánky pomocou osobnej URL adresy. To môžete využiť napríklad na sociálnych sieťach a pod.

Ako sa dostanem na vyšší level?

Užívateľ má možnosť prestupu na vyšší level vždy po dosiahnutí 40 €. Na Level 3 je nutná čiastka 80 €, na Level 4 čiastka 120 € a pod. Každý level vyššie znamená vyššie odmeny za čítanie reklamy a pozvánky. Akonáhle budete mať na účte dostatočnú čiastku, voľba postup na vyšší level sa Vám ponúkne v záložke Vyúčtovanie vo Vašom účte.

Pri kampani sa mi nenačítala odmena.

Sú dve možnosti. V prvom prípade už vypršala platnosť kampane. Tá sa väčšinou pohybuje okolo jedného týždňa až do 14 dní od posledného odoslaného ZUmailu. V druhom prípade sa odmena načítala, ale nebolo vidieť informačné okno po prekliku. To nie je chyba, ale požiadavka klienta, aby sa táto informácia neobjavovala. Načítanie protokolu si skontrolujte na svojom účte a ak nebude viditeľný v histórii, kontaktujte nás, prosím..

Obdržal som heslo, ale nedá sa prihlásiť.

Veľmi často sa stáva, že zameníte 0 za O, alebo skopírujete aj medzeru na riadku. Ubezpečujeme Vás, že heslo funguje, len je nutné ho pozorné odpísať. Po prihlásení odporúčame heslo zmeniť. V prípade, že si heslo nepamätáte, v sekcii Prihlásenie si môžete nechať zaslať nové.

Chcem sa rýchlo odhlásiť zo systému.

To nás mrzí. Budeme radi, ak nám napíšete svoje dôvody. Každý reklamný e-mail obsahuje v pätičke priamy odkaz na odhlásenie. alebo sa prihláste do Vášho účtu a v sekcii Nastavenia je možnosť Zmazať účet natrvalo. Ak kliknete a potvrdíte, účet je zmazaný a na e-mail Vám zašleme potvrdenie tohoto kroku.

Ako funguje aktivita užívateľa?

Každý užívateľ je hodnotený podľa aktivity od 1 do 5 hviezdičiek. Do aktivity sa počíta rýchlosť prečítania ZUmailu, využívanie pozvánok, prihlasovanie do systému a podobne. Ak klesnú hviezdičky pod 3, je možný nižší príjem ZUmailov. Užívateľ, ktorý sa prihlási raz za čas a odklikne e.maily, nieje pre zadávateľa reklamy vhodný.

Zruší odhlásenie účet kompletne?

Áno, máte naše slovo. Ktokoľvek sa odhlási zo ZUmailu, už od nás nikdy nedostane žiadnu reklamu. Dáta uchovávame pre potreby ÚOOU ďalšie 3 mesiace, potom sú kompletne zmazané.

Môžem si založiť viac užívateľov?

Nie, zdvojený užívateľ nieje povolený a jedná sa o hrubé porušenie Všeobecných podmienok. Náš systém každý deň kontroluje duplicitu a pri odhalení budú zrušené všetky účty bez náhrady.

Dotazy firiem

Nakupujú užívatelia, alebo sú len klikači?

Áno, nakupujú a potvrdzujú to aj naši klienti. Samozrejme všetko je o ponuke, ktorá musí byť aj dostatočne spracovaná a komunikovaná, čo nie každý klient robí správne.

Za ako dlho sa začne reklama posielať?

Kampane zadané do systému v pracovnej dobe spracujeme väčšinou do 1 hodiny od ich zadania. Po následnom schváleni je kampaň pripravená k spusteniu rozosielania.

Aké reklamy fungujú najviac?

Čokoľvek, čo je výhodné! Naši užívatelia nakupujú v zľavách, zjednávajú výhodné poistenia, vyberajú dovolenky, berú su pôžičky, ale aj nakupujú jazdené autá. Všetko je skutočne o ponuke, rozhodne ale užívatelia "nezjedia veľkú reklamárčinu" :)

Máte k dispozícii nejaké štatistiky

Samozrejme máte. ZUmail ponúka veľmi komfortný systém, do ktorého má každý partner prístup. Tu okrem zadávania kampane máte prehľad o fakturácii a samotných kampaniach, vrátane výsledkov. Odporúčame tiež výsledok merať na druhej strane, ideálny je Google Analytics.

V akom formáte máme reklamu zadať?

Ideálne je hotové HTML v šírke do 650px. Ak túto možnosť nemáte, v systéme nám nahráte ľubovoľný iný formát a my ho spracujeme.

Dokážete pripraviť kampaň za nás ?

Veľmi radi uplatníme skúsenosti na vašej kampani. Náš tým je pripravený vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám klienta. Kampaň môžeme vymyslieť, nakresliť, nakódovať a zrealizovať.

Reakce uživatelů

Jirka (21) Praha

Povolil bych sice víc pozvánek, ale je to good, i když jsem nevěřil. Máme s mladou výhru! Mejte se.

Štěpán (47) Luhačovice

Čekání se vyplatilo.
Na mail čekám každý ráno :)

Ján (34) Plzeň

Děkuji za soutěž i za výhru ;o) jsem nadšen že jsem se dostal do první dvacítky a mohl vyhrát penízky.

Zdeněk (29) Praha

Litránek v kapse, to jsem nečekal.
Díky a já jedu pozvánky :)

Miroslava (52) Semily

Penízky mi dorazily.
Děkuji vám.

Irča (44) Jihlava

Nečekala jsem že se to stane, ale dobrý :)
Chce to větší odměnu za klik.

Martin (43) Český Krumlov

Poprvé v životě jsem něco vyhrál! A to rovnou 5 000 Kč v soutěží s pozvánkama. Fandim vám.

Honza (33) Kadaň

Některý nabídky jsou fakt super.
Chce to víc mailů. Jinak dík.

Honza (41) Krumlov

Spíš jsem si říkal, že to nefunguje.
Překvapili jste mě.

Irena (18) Žatec

Sice jsem ještě nevydělala moc, ale líbí se mi, že chodí dobré nabídky hlavně slevový.

Jindra (46) Třešť

Potvrzujeme přijetí a děkujeme.
Pokračujeme dál.

Zaujíma nás Váš názor

Vaše reakcie