Som firma a chcem poslať reklamu...

Chcete zefektívniť vašu reklamu a získať viac klientov vďaka správnemu cieleniu ? Radi Vám s tým pomôžeme. Tím ZUmail spracuje vami zaslané podklady a rozpošle reklamnú kampaň na databázu registrovaných užívateľov ZUmailu, ktorí su k prečítaniu reklamy či jej zdieľaniu motivovaní odmenou.

01

Viac o systéme ZUmail

ZUmail je predovšetkým premyslený marketing postavený na dokonalom systéme, vďaka ktorému sa dá rozložiť kampaň tak, aby bolo možné užívateľov za prečítanie odmeniť. Robíme to, čo vo svete dlhú dobu veľmi dobre funguje!

02

Oslovte státisíce ľudí

Naša databáza obsahuje cez 542 728 užívateľov a ich počet neustále narastá. Naše plány na rok 2018 sú na hranici 800 000 užívateľov.

03

Vysoký účinok kampaní

ZUmail sa netají tým, že platí užívateľom za prečítanie ponúk. Prečo nie ? Tým zaistíme reálne prečítanie. Je len na zadávateľovi, ako užívateľa zaujme a akú ponuku pripraví. Sami trváme na tom, aby bola ponuka poslaná cez ZUmail zaujímavá.

04

Rýchla odozva na reklamu

Najlepšia reklama je tá, ktorú čakáte. Užívateľ ZUmail čaká na reklamy, teda pravidelne kontroluje svoju e-mailovú schránku alebo systém pre správu. Napríklad reakčná doba kampane ZUmail800 je 1-7 dní.

05

Veľmi výhodné ceny

Predstavte si, že Vašou reklamou oslovíme 100 000 užívateľov a vy za ňu zaplatíte len 200 €. Využite náš základný balíček a vyskúšajte si výhody ZUmail! Samozrejme sme schopní pripraviť Vám individuálne ceny v prípade trvalej kampane.

06

Možnosť cielenia reklamy

Našich užívateľov chceme čo najmenej "obťažovať" dotazníkmi a už vôbec od nich nechceme osobné údaje. To, čo poznáme, je kraj, pohlavie a vek. V prípade záujmu je možné smerovať kampaň na konkrétnu cieľovú skupinu.

07

Odoslanie do 24 hodín

Ak máte pripravené podklady, v drvivej väčšine sme schopní začať rozosielať do 24 hodín od dodania. Podklady sú pre nás ideálne vo formáte HTML, sme ale schopní pripraviť Váš mailing kompletne.

08

Podrobné štatistiky

Veľmi dôležité je výsledok kampane zmerať a vyhodnotiť. Máloktorá kampaň Vám toto umožňuje. ZUmail áno! Aj keď štatistiky kampane máte k dispozícii od nás, odporúčame zmerať si ich pomocou Google Analytics!

09

Garantovaný výsledok

Pri všetkých ponúkaných tarifách garantujeme výsledok! Ak sa nedosiahne predpokladaný zárobok, klient dostáva kompenzáciu. To sa ale nestáva :)

10

Veľmi ľahký prístup

Máte záujem? Napíšte nám a obchodný tím Vás bude kontaktovať pre upresnenie podmienok. Potom Vám bude vygenerovaný prístup do nášho systému, kde si ľahko zadáte kampaň a vložíte podklady. Akonáhle všetko pripravíme, systém Vám odošle na schválenie Vašu reklamu. Po potvrdení sa zaradí k odosielaniu. Všetko pohodlne cez náš systém.

Štatistiky

Česká Republika
16-20
21-35
36+

Registrovaných užívateľov

1 524 751
Slovensko
16-20
21-35
36+

Registrovaných užívateľov

542 728

Neprehliadnite naše referencie

Napíšte nám

Máte záujem o reklamu, alebo sa chcete na niečo opýtať? Bez obáv nas kontaktujte.

Napíšte nám, ozveme sa